BD SENSORS Global
cz
Aktuality

Proběhlá jednání BD SENSORS

V minulém týdnu probíhalo v naší firmě hned několik důležitých schůzek a jednání.

V úterý 16.5.2023 proběhlo neformální setkání členů České vesmírné aliance (ČVA) = sdružení firem aktivně působících v kosmickém průmyslu. Cílem bylo umožnit osobní setkání manažerů jednotlivých firem, prodiskutovat průběh stávajících společných kontraktů a projektů, vyhledání nových příležitostí a diskuse ohledně další strategie působení ČVA v kosmickém průmyslu. Součástí programu byla návštěva výrobních prostor členských firem 5M / Kunovice a BD SENSORS / Buchlovice. Závěr setkání proběhl v přátelském duchu v Centru slováckých tradic v hotelu Skanzen na Modré, kde byl prostor pro řadu neformálních jednání a ochutnávku skvělých produktů vín ze světové i regionální produkce.

Ve středu 17.5.2023 se pak konala návštěva strategického zákazníka MAIA Space – Francie. Hlavním cílem byl plánovaný kontrolní den v rámci realizace projektu v oblasti Space Propulsion. V rámci návštěvy proběhlo osobní setkání manažerů obou firem včetně diskuse na téma nových kontraktů. Součástí programu byla návštěva výrobních prostor BD SENSORS / Buchlovice. Zákazník byl se stávajícím průběhem projektu spokojený a ocenil práci BDS včetně našeho partnera OteSpace.

Ve čtvrtek 18.5.2023 pak proběhla oficiální návštěva delegace z ředitelství kosmických aktivit Ministerstva dopravy ČR vedená prezidentem České delegace v ESA panem JUDr. Václavem Koberou. Členové delegace byli i významní delegáti ČR v ESA pánové Dr. Ondřej Rohlík a Ing. Ondřej Šváb, vedoucí Oddělení kosmických technologií a aplikací MD ČR. Hlavním tématem bylo představení a prezentace výrobních prostor naší firmy včetně jednání o budoucím směrování kosmických aktivit v BD SENSORS. Delegace MD ČR vyjádřila zájem pokračovat ve vzájemné spolupráci při budování kosmických aktivit a popřála firmě BDS úspěšné působení v kosmickém průmyslu.

Zajímají vás další novinky? Klikněte zde na přehled novinek.


Novinky

BD SENSORS s.r.o.

Hradišťská 817
687 08 Buchlovice
Česká republika

Tel. +420 572 411 011
E-mail: prodej@bdsensors.cz

Vítejte na stránkách společnosti BD SENSORS!

Jsme společností s mezinárodním přesahem. Naše společnost má dvě dceřiné pobočky, a sice BD|SENSORS GmbH (celosvětová distribuce) a BD SENSORS sro (prodej do východní Evropy). Zde najdete kontakt na obě: