BD SENSORS Global
cz

SVĚTOVÁ ŠPIČKA

v tlakoměrné technice

Spolehlivé měření tlaku a výšky hladiny - Společnost BD SENSORS je v tomto ohledu jedním z významných dodavatelů elektronické tlakoměrné techniky, od elektronických měřicích přístrojů až po nejpřesnější vyhodnocovací a zobrazovací technologie pro sběr dat. 
Produkty BD SENSORS lze využít v mnoha průmyslových odvětvích, to jen zdůrazňuje naši dlouhodobou vizi při vývoji produktů. 

BD SENSORS - technologie pro přesné měření tlaku a výšky hladiny.

O nás

BD SENSORS je střední společností, v jejímž čele stojí sami majitelé, kteří kladou velký důraz na nezávislost a stabilitu. 

Aktivní přítomnost majitelů při řízení firmy je zárukou stability. I když působí společnost BD SENSORS celosvětově, její sídla najdeme v Buchlovicích v České republice a v obci Thierstein v Německu. Další pobočka sídlí v Číně.
Od založení k dnešnímu dni jsme rozšířili sortiment výrobků z původních 4 typů snímačů na současných 80.
Mimo to jsme vyvinuli stovky aplikací dle požadavků zákazníků, které podtrhují kompetenci a flexibilitu BD SENSORS. Vynikající poměr ceny a výkonnosti našich výrobků je důkazem toho, že stále více naplňujeme náš vysoký cíl - být pro naše zákazníky tím, kdo vyřeší jejich problém. 

Jak pro velkovýrobu, tak i pro malé počty speciálních výrobků, pro jakékoliv okolní podmínky, s libovolným mechanickým nebo elektrickým připojením - vyřešíme váš problém. 

Co nás definuje ...

Máte další otázky? Neváhejte a kontaktuje nás!


Kontakujte nás

BD SENSORS s.r.o.

Hradišťská 817
687 08 Buchlovice
Česká republika

Tel. +420 572 411 011
E-mail: prodej@bdsensors.cz

Vítejte na stránkách společnosti BD SENSORS!

Jsme společností s mezinárodním přesahem. Naše společnost má dvě dceřiné pobočky, a sice BD|SENSORS GmbH (celosvětová distribuce) a BD SENSORS sro (prodej do východní Evropy). Zde najdete kontakt na obě: