BD SENSORS Global
cz
DataFly

DataFly - vzdálený monitoring měření a procesů

Průmyslové snímače, které měří tlak, teplotu, vlhkost, CO2 nebo výšku hladiny kapalin, vysílají data pomocí IoT technologií (Ethernet, Wifi, GSM, SigFox, Lorawan, NB-IoT) komunikačním protokolem MQTT do cloudového uložiště. Data jsou zde spravována a analyzována. Další výhodou je jednoduché zálohování a sdílení. Pro vizualizaci dat je možné využít cloudovou platformu Tanix, nebo vytvořit na míru webovou aplikaci prezentující přehledně vybrané relevantní informace. Získané informace „Big data“ lze použít k optimalizaci a automatizaci procesů.

V rámci klastru firem DataFly nabízíme snímače tlaku a výšky hladiny BD SENSORS s rozhraním RS 485 (Modbus RTU) a snímače teploty, rel. vlhkosti a CO2 firmy Sensit s rozhraním RS 485 (Modbus RTU). Dle vybrané technologie přenosu dat lze použít k zapojení sensorů moduly DataFly od firmy Papouch (WiFi), nebo moduly DataFly od firmy BD SENSORS (SigFox, LoRa, NB-IoT). Na přání zákazníka lze modul rozšířit o měření jakékoliv veličiny, pokud bude mít snímač odpovídajícího rozhraní.

Kontakt

Jan Haničinec

Produkt manažer

mobil: +420 572 411 428
email​​​​​​​

BD SENSORS s.r.o.

Hradišťská 817
687 08 Buchlovice
Česká republika

Tel. +420 572 411 011
E-mail: prodej@bdsensors.cz

Vítejte na stránkách společnosti BD SENSORS!

Jsme společností s mezinárodním přesahem. Naše společnost má dvě dceřiné pobočky, a sice BD|SENSORS GmbH (celosvětová distribuce) a BD SENSORS sro (prodej do východní Evropy). Zde najdete kontakt na obě: