BD SENSORS Global
cz

Cíle BD SENSORS

Vize

BD SENSORS je v celosvětovém měřítku inovačním a kompetentním dodavatelem elektronických snímačů tlaku pro průmyslové aplikace. 

Schopnost nalézat řešení, flexibilita a konkurenceschopnost - to jsou schopnosti, na které klade společnost BD SENSORS největší důraz. 

Zaměření na trh "elektronické tlakoměrné techniky" je základem trvalého růstu s největší výnosností a únosným rizikem.

BD SENSORS je společnost vedená samotnými majiteli, kteří dbají na dlouhodobé zachování nezávislosti a možnosti rozhodování, díky čemuž je tato společnost pro své zákazníky trvale spolehlivým partnerem, se kterým můžete vždy počítat. 

Mise

BD SENSORS vyvíjí, vyrábí a prodává výrobky elektronické tlakoměrné techniky pro průmyslové aplikace. Pro každou aplikaci nabízíme technicky i cenově adekvátní řešení. 

Základem je široká paleta výrobků vlastního vývoje a výroby zahrnující

  • senzory tlaku, snímače tlaku, hydrostatické ponorné sondy
  • elektronické spínače, zobrazovací a vyhodnocovací jednotky

které svým rozsahem i hloubkou odpovídají jak technicky, tak i cenově požadavkům průmyslové tlakoměrné techniky.

Pro naše zákazníky se snažíme pohotově nalézat a dodávat ta nejlepší řešení jak pro velké série, tak i pro malé počty speciálních výrobků, a to vždy rychle, flexibilně a výhodně. 

Hodnoty

BD SENSORS - to jsou hodnoty, které vedou k férové a oboustranně přínosné spolupráci. 

BD SENSORS vnímá zákazníka jako centrum svého podnikatelského myšlení a jednání. Každý den se tak snažíme zákazníkovi nabídnout co největší užitek. 

BD SENSORS sází na trvalý růst, přičemž silný výnos je kladen před růst obratu. 

BD SENSORS neustále optimalizuje své firemní procesy za účelem zvyšování efektivity své organizace k minimalizaci vnitřních ztrát a zamezení přetěžování zaměstnanců. 

BD SENSORS sází při výběru zaměstnanců a jejich řízení na kontinuitu směřující k zamezení fluktuace personálu a poskytování dlouhodobé perspektivy pro zaměstnance. Podporujeme kreativitu a samostatné jednání. 

BD SENSORS klade důraz na otevřenou komunikaci. Transparentnost a otevřená informační politika patří k naší podnikové kultuře. 

BD SENSORS považuje své dodavatele a poskytovatele služeb za rovnocenné partnery a usiluje o dlouhodobou spolupráci.

BD SENSORS má ambici, ale také odvahu "být jiní". S naším vystupováním a prezentací jsou spojovány atributy jako orientace na budoucnost a inovativnost. 

BD SENSORS utváří podnikovou politiku zaměřenou na trvalý rozvoj. Hlásíme se k sociálnímu tržnímu hospodářství, kterí podporuje vlastní iniciativu a vlastní odpovědnost.

BD SENSORS podporuje synergii ekonomie, ekologie a sociální angažovanosti. Odmítáme ideologie propagující jen jeden z těchto aspektů na úkor ostatních. 

BD SENSORS s.r.o.

Hradišťská 817
687 08 Buchlovice
Česká republika

Tel. +420 572 411 011
E-mail: prodej@bdsensors.cz

Vítejte na stránkách společnosti BD SENSORS!

Jsme společností s mezinárodním přesahem. Naše společnost má dvě dceřiné pobočky, a sice BD|SENSORS GmbH (celosvětová distribuce) a BD SENSORS sro (prodej do východní Evropy). Zde najdete kontakt na obě: