BD SENSORS Global
cz
Aktuality

Návštěva z ÚP Kromeříž a UH v BD SENSORS

Nedávno navštívili naši firmu Ing. Bc. Ondřej Piňous, ředitel Kontaktního pracoviště Úřadu práce Kroměříž, Ing. Roman Veselý, ředitel Kontaktního pracoviště Úřadu práce Uh. Hradiště, vedoucí oddělení trhu práce Ing. Jana Muchová a Bc. Petr Neuman DiS, odborný pracovník APZ.

Pánové byli velmi osloveni zejména naším vesmírným programem, kterému se plně věnuje BD SENSORS Space. Výstupem byla skutečnost, že by rádi zprostředkovali návštěvu vzdělávacích poradců ze škol. Tito poradci by se aktivně účastnili exkurzí do podniků a dokázali by pak žáky na školách motivovat a směřovat na vhodné střední školy a obory, které výrobní firmy potřebují. BD SENSORS provede také propojení na kolegyně ze společnosti pro kariérové poradenství VISC, které by ve spolupráci s ÚP a ZŠ/SŠ měly najít řešení ve vzdělávání žáků v oborech a kompetencích, které moderní výrobní firmy potřebují, a to i s ohledem na nové technologie, IoT, Průmysl 4.0, AI, apod.

 

Zajímají vás další novinky? Klikněte zde na přehled novinek.


Novinky

BD SENSORS s.r.o.

Hradišťská 817
687 08 Buchlovice
Česká republika

Tel. +420 572 411 011
E-mail: prodej@bdsensors.cz

Vítejte na stránkách společnosti BD SENSORS!

Jsme společností s mezinárodním přesahem. Naše společnost má dvě dceřiné pobočky, a sice BD|SENSORS GmbH (celosvětová distribuce) a BD SENSORS sro (prodej do východní Evropy). Zde najdete kontakt na obě: