BD SENSORS Global
cz
Aktuality

DataFly: vzdálený monitoring procesů

DataFly představuje komplexní služby v oblasti měření elektrických a neelektrických veličin v různých průmyslových aplikacích.

DataFly vznikl s cílem umožnit vzdálený monitoring procesů. Tento projekt implementuje principy IoT (internet věcí) a přináší tak nové možnosti v oblasti kontroly a komunikace přístrojů prostřednictvím technologií bezdrátového přenosu dat a internetu. Data z průmyslových snímačů, které umožňují měřit tlak, teplotu, vlhkost, CO2 a hladinu, jsou odesílána modulem DataFly do cloudového úložiště. Zde je možné data spravovat, zálohovat, sdílet, vyhodnocovat a vizualizovat. Díky tomu je práce s naměřenými daty mnohem jednodušší.  

Na projektu DataFly se BD SENSORS podílí spolu s firmami Sensit, Papouch a za podpory VUT v Brně. 

Aktuálně je připravována varianta kombinovaného snímače atmosférického tlaku, vlhkosti a teploty okolního vzduchu, stupně jeho znečištění a koncentrace CO2. Tento snímač obsahuje kombinovaný senzor uvedených veličin a zároveň novou Gateway pro přenos do sítí IoT Lora do cloudu. Gateway umožňuje napájení z vestavěné baterie s životností 5 až 10 let podle nastavených přenosových parametrů nebo napájení ze sítě. 

Pro více informací navštivte webové stránky www.datafly.cz.

Zajímají vás další novinky? Klikněte zde na přehled novinek.


Novinky

BD SENSORS s.r.o.

Hradišťská 817
687 08 Buchlovice
Česká republika

Tel. +420 572 411 011
E-mail: prodej@bdsensors.cz

Vítejte na stránkách společnosti BD SENSORS!

Jsme společností s mezinárodním přesahem. Naše společnost má dvě dceřiné pobočky, a sice BD|SENSORS GmbH (celosvětová distribuce) a BD SENSORS sro (prodej do východní Evropy). Zde najdete kontakt na obě: