BD SENSORS Global
cz
Aktuality

Veletrhy - květen 2022

Veletrh Aquatherm je za námi. Příjemným překvapením pro nás byl nečekaný zájem o naši novinku, kompletní sadu pro měření a autonomní řízení hospodaření s vodou v retenčních nádržích - Dešťovka a bezdrátová Dešťovka. Naši zástupci po celé čtyři dny trvání veletrhu nestíhali odpovídat na zvídavé dotazy dohromady více než tří set potenciálních zákazníků.

 

Nejen Dešťovku, ale také naše ostatní novinky můžete vidět na dalším z veletrhů, a to na Ampéru v Brně, který se bude konat ve dnech 17. – 20. 5. 2022 v areálu výstaviště. Jedná se o mezinárodní veletrh elektroniky, energetiky, automatizace, komunikace, osvětlení a zabezpečení. Přijďte se k nám podívat na stánek V 6.19!

 

Zástupci BD SENSORS budou tento týden také na veletrhu WOD-KAN v Bydhošti v Polsku konaném ve dnech 10. – 12. 5. 2022. V případě zájmu bude možnost se s ním sejít.

Zajímají vás další novinky? Klikněte zde na přehled novinek.


Novinky

BD SENSORS s.r.o.

Hradišťská 817
687 08 Buchlovice
Česká republika

Tel. +420 572 411 011
E-mail: prodej@bdsensors.cz

Vítejte na stránkách společnosti BD SENSORS!

Jsme společností s mezinárodním přesahem. Naše společnost má dvě dceřiné pobočky, a sice BD|SENSORS GmbH (celosvětová distribuce) a BD SENSORS sro (prodej do východní Evropy). Zde najdete kontakt na obě: