BD SENSORS Global
cz
Aktuality

Úspěšný audit ESA

Dne 18. 10. 2022 firmu BD SENSORS navštívila 5-členná delegace auditorů Evropské kosmické agentury ESA. Hlavním cílem této návštěvy bylo detailně se seznámit a zmapovat aktuální kompetence a schopnosti firmy dodávat své výrobky a služby na evropský trh kosmických technologií.

 

Dlouhodobou strategií ESA je spolupracovat pouze s takovými firmami, které mají vlastní silné a vysoce kvalifikované zázemí a nejsou tedy z větší části závislé na mnoha dalších subdodavatelích. Proto auditoři ESA osobně na místě prověřili současné výrobní procesy na firmě, systém kvality, odbornou způsobilost pracovníků divize Space na klíčových pozicích a navštívili výrobní prostory užívané pro realizaci projektů pro ESA.

 

Členové delegace ESA vyhodnotili svou misi jako úspěšnou s tím, že deklarované kompetence nutné pro další účast BD SENSORS v evropském kosmickém programu byly přesvědčivě prokázány. Výstupem auditu bude oficiální zpráva ESA pro Odbor kosmických technologií na MD ČR, která shrne současné kompetence firmy BD SENSORS včetně doporučení pro její další rozvoj na trhu kosmických technologií.

 

Zajímají vás další novinky? Klikněte zde na přehled novinek.


Novinky

BD SENSORS s.r.o.

Hradišťská 817
687 08 Buchlovice
Česká republika

Tel. +420 572 411 011
E-mail: prodej@bdsensors.cz

Vítejte na stránkách společnosti BD SENSORS!

Jsme společností s mezinárodním přesahem. Naše společnost má dvě dceřiné pobočky, a sice BD|SENSORS GmbH (celosvětová distribuce) a BD SENSORS sro (prodej do východní Evropy). Zde najdete kontakt na obě: