BD SENSORS Global
cz
Aktuality

Konference ZlinTech

Minulý měsíc proběhl ve zlínském hotelu Baltaci Atrium již druhý ročník unikátní konference ZLINTECH (https://zlin.tech/) . Tato konference je zaměřena na nejnovější technologické trendy, robotiku, umělou inteligenci, digitalizaci, lidské zdroje a kreativu v průmyslu. Konferenci pořádalo Technologické inovační centrum Zlín.

V blocích odborných přednášek a panelových diskuzí zde byli představeni špičkoví experti z oborů, kteří mění současnou podobu průmyslu, podnikání i našeho každodenního života.

Pro naši firmu je velkou ctí, že byl moderátorem právě jednoho z těchto bloků diskuze Peter Debnár, zástupce majitelů společnosti BD SENSORS, který se převážně věnuje strategiím, strategickému řízení, transformaci firem, Smart4Factory a digitalizaci.

Panelový diskuzní blok, který zástupce naší společnosti moderoval, byl na téma ICT aplikací. Diskutoval se SMART svět a ICT řešení pro společnost 4.0., dále decentralizované IT řešení a zajištění cyber security pro provoz firem a jejich digitálních dvojčat. Probírány zde byly také aplikace pro vyšší kvalitu života v periferních regionech nejen v ČR a využití blockchainu v průmyslu.

 

Na záznam této informacemi nabité konference se můžete podívat zde: https://www.youtube.com/watch?v=77ZFDeWJd04 (blok ICT aplikací začíná v čase 5:54).

Zajímají vás další novinky? Klikněte zde na přehled novinek.


Novinky

BD SENSORS s.r.o.

Hradišťská 817
687 08 Buchlovice
Česká republika

Tel. +420 572 411 011
E-mail: prodej@bdsensors.cz

Vítejte na stránkách společnosti BD SENSORS!

Jsme společností s mezinárodním přesahem. Naše společnost má dvě dceřiné pobočky, a sice BD|SENSORS GmbH (celosvětová distribuce) a BD SENSORS sro (prodej do východní Evropy). Zde najdete kontakt na obě: