BD SENSORS Global
cz
Aktuality

Industry Space Days 2022

Ve dnech 28. - 29. 09. 2022 proběhla největší událost v oblasti Space Business Development s názvem Industry Space Days. Vše se odehrávalo v technologickém srdci Evropské kosmické agentury ESA/ESTEC, a to v holandském Noordwijku.

Naši firmu BD SENSORS na této významné akci reprezentovali kolegové Peter Debnár, Marek Šimčák a Luciano Battocchio, kteří zde během těchto dvou dnů absolvovali téměř třicet obchodních jednání.

Hlavním tématem bylo hledání nových obchodních příležitostí a kontraktů v oblasti kosmických technologií, které tento náročný evropský trh bude v nejbližších letech nabízet.

Mezi ta nejdůležitější jednání lze bezpochyby zahrnout setkání s manažery strategických evropských gigantů, jakými jsou například Airbus, Ariane Group, Thales Alenia a řada dalších.

Účast reprezentantů BD SENSORS lze hodnotit jako velmi úspěšnou, protože kromě dvou nově získaných zakázek se podařilo předjednat i několik nových příležitostí, kde má BD SENSORS reálnou šanci na zisk nových významných zakázek v oblasti Space Electronics and Pressure.

 

Zajímají vás další novinky? Klikněte zde na přehled novinek.


Novinky

BD SENSORS s.r.o.

Hradišťská 817
687 08 Buchlovice
Česká republika

Tel. +420 572 411 011
E-mail: prodej@bdsensors.cz

Vítejte na stránkách společnosti BD SENSORS!

Jsme společností s mezinárodním přesahem. Naše společnost má dvě dceřiné pobočky, a sice BD|SENSORS GmbH (celosvětová distribuce) a BD SENSORS sro (prodej do východní Evropy). Zde najdete kontakt na obě: