BD SENSORS Global
cz
Aktuality

LMP 307T - měření výšky hladiny a teploty jedním přístrojem

Pro kontinuální měření výšky hladiny a teploty vody v čistých a lehce znečištěných kapalinách nabízí BD SENSORS ponornou sondu LMP 307T. Předností je současné měření výšky hladiny a teploty pomocí odděleného nezávislého signálu.

Pro kontinuální měření výšky hladiny a teploty vody v čistých a lehce znečištěných kapalinách nabízí BD SENSORS ponornou sondu

LMP 307T. Předností je současné měření výšky hladiny a teploty pomocí odděleného nezávislého signálu.

Chce-li uživatel současně měřit výšku hladiny a teplotu musí často přistoupit ke kompromisu:
většinou musí být instalovány a propojeny dva přístroje, čímž se zvyšují instalační náklady. Kromě toho musí být použit převodník teploty a snímač teploty k tomu, aby se dal signál přenášet na delší vzdálenosti bez potřeby eliminovat vliv přechodových odporů a odporů vedení.

BD SENSORS nyní nabízí sondu LMP 307T, která umožňuje současně měřit výšku hladiny i teplotu.

Kromě klasického zpracování signálu měření výšky hladiny je zde k dispozici ještě další nezávislý kanál, který převádí signál teploty na analogový výstupní signál 4 ... 20 mA. Ponorná sonda LMP 307T má rozsahy výšky hladiny od 0 … 1 mH2O do 0 … 250 mH2O s přesností ≤ ± 0,35 % FSO a rozsahy teploty od 0 do 70 °C
s přesností ≤ ± 1 °C. Je možné i nastavení individuálních rozsahů.

Malá chyba vlivem teploty, vysoká přesnost a dobrá dlouhodobá stabilita zaručují spolehlivé měření výšky hladiny a teploty.

Přístroj je určen k měření výšky hladiny v čističkách a úpravnách vody, v jímkách dešťové vody a v říčních tocích. Své uplatnění najde i při měření výšky hladiny v nádržích a tancích. Nerezová ponorná sonda LMP 307T je vhodná pro měření výšky hladiny neagresivních kapalin.

Zajímají vás další novinky? Klikněte zde na přehled novinek.


Novinky

BD SENSORS s.r.o.

Hradišťská 817
687 08 Buchlovice
Česká republika

Tel. +420 572 411 011
E-mail: prodej@bdsensors.cz

Vítejte na stránkách společnosti BD SENSORS!

Jsme společností s mezinárodním přesahem. Naše společnost má dvě dceřiné pobočky, a sice BD|SENSORS GmbH (celosvětová distribuce) a BD SENSORS sro (prodej do východní Evropy). Zde najdete kontakt na obě: