BD SENSORS Global
cz
  • cz
Obsluha robotů

Do společnosti BD SENSORS s.r.o. se sídlem v Buchlovicích nově přijmeme pracovníka na pozici "Obsluha robotů".

Náplň práce:

  • Zajišťování plynulého chodu robotických pracovišť
  • Podílení se na chodu dalších automatizovaných procesů ve společnosti
  • Odlaďování procesu při zpracování dílců v robotických pracovištích
  • Diagnostika závad, zajišťování oprav a údržby robotických pracovišť
  • Zajišťování revizí a servisních zákroků v souvislosti s robotickými pracovišti
  • Zálohování a uchovávání dat z robotických pracovišť a měřících systémů
  • Tvorba programů pro měřící 3D systémy a optické měřící systémy
  • Programování průmyslových a kolaborativních robotů
  • Nastavování 3D kamery
  • Práce s PLC
  • Opravy a údržba zařízení (vedení záznamů)
  • Optimalizace automatizovaných procesů
  • Úzká spolupráce s výrobou, konstrukcí a výstupní kontrolou
  • Pravidelné zálohování dat
  • Sledování příslušných předpisů, norem a podnikových vyhlášek a řízení se jimi
  • Předkládání návrhů na zlepšení organizace práce vedoucímu výroby

Požadavky:

  • Znalost technické angličtiny
  • Minimálně §5 vyhlášky 50/78 Sb.
  • Znalosti metrologie výhodou
  • Znalosti programování v jazyce C/C++, případně jiný jazyk průmyslových robotů výhodou
  • Dobrá orientace ve výkresové dokumentaci
  • Znalost MS Office
  • Řidičský průkaz sk. B

Nabízíme:

  • Přístrojové vybavení nejvyšší kvality, práce s moderními technologiemi
  • Firemní benefity
  • Nástup možný ihned

Oslovila vás tato pozice? Zašlete nám váš životopis prostřednictvím Online dotazníku pro uchazeče o zaměstnání nebo přímo na e-mail.

Pokud vás žádná z nabízených pracovních pozic neoslovila, a přesto máte zájem pracovat pro BD SENSORS s.r.o., vyplňte elektronický Dotazník pro uchazeče o zaměstnání. V případě, že váš profil bude odpovídat požadavkům na některou z nově vypsaných volných pozic, kontaktujeme vás.

Dotazník pro uchazeče o zaměstnání

Adresa pro zaslání životopisu:

BD SENSORS s.r.o.
Personální oddělení
Hradišťská 817
687 08 Buchlovice

Česká republika

Tel. +420 572 411 011
E-mail: prodej@bdsensors.cz

Vítejte na stránkách společnosti BD SENSORS!

Jsme společností s mezinárodním přesahem. Naše společnost má dvě dceřiné pobočky, a sice BD|SENSORS GmbH (celosvětová distribuce) a BD SENSORS sro (prodej do východní Evropy). Zde najdete kontakt na obě: