BD SENSORS Global
cz
  • cz
Programátor

Programátor

Do společnosti BD SENSORS s.r.o. se sídlem v Buchlovicích nově přijmeme pracovníka na pozici "Programátor"

Náplň práce:

  • Návrh a vývoj technologického SW
  • Zpracování výrobní a technické dokumentace
  • Úzká spolupráce s odděleními napříč společností

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ technického směru
  • Znalost práce s vývojovým prostředím MS Visual Studio.NET
  • Znalost C#, Entity Framework, MS SQL
  • AJ na komunikativní úrovni B1
  • Analytické a komunikativní schopnosti
  •  Samostatnost a zodpovědnost
  •  Vhodné i pro absolventy

Nabízíme:

  • možnost podílet se na rozvoji nového perspektivního výr. programu
  • spolupráce na mezinárodních projektech
  • nabídka benefitů, dovolená navíc
  • zázemí firmy s dlouholetou tradicí
  • dle hospodářského výsledku pololetní prémie
  • možnost osobního růstu
  • pracovní smlouva – po zkušební době na dobu neurčitou
  • nástup dohodou

Oslovila vás tato pozice? Zašlete nám váš životopis prostřednictvím Online dotazníku pro uchazeče o zaměstnání nebo přímo na e-mail.

Personální oddělení

Tel: +420 572 411 063

Pokud vás žádná z nabízených pracovních pozic neoslovila, a přesto máte zájem pracovat pro BD SENSORS s.r.o., vyplňte elektronický Dotazník pro uchazeče o zaměstnání. V případě, že váš profil bude odpovídat požadavkům na některou z nově vypsaných volných pozic, kontaktujeme vás.

Dotazník pro uchazeče o zaměstnání

Adresa pro zaslání životopisu:

BD SENSORS s.r.o.
Hradišťská 817
687 08 Buchlovice

Česká republika

Tel. +420 572 411 011
E-mail: prodej@bdsensors.cz

Vítejte na stránkách společnosti BD SENSORS!

Jsme společností s mezinárodním přesahem. Naše společnost má dvě dceřiné pobočky, a sice BD|SENSORS GmbH (celosvětová distribuce) a BD SENSORS sro (prodej do východní Evropy). Zde najdete kontakt na obě: